Hakkımızda

Herkes Tarafından Görüntülenebilir Yönetim

Ödediğim aidatlar nereye harcanıyor ? Apartman sakinleri aidatlarını ödüyorlar mı ? Apartman görevlisinin maaşı düzenli ödeniyor mu ? Gürültü yapan komşum için haklarım nelerdir ? Bina ile ilgili taleplerimi 7/24 iletebileceğim bir iletişim kanalı var mı ? Dijital çağda ihtiyacım olan tüm bilgileri cep telefonum üzerinden takip edebilir miyim ?

Siz de benzer sorular soruyor ve cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere, apartmana ait banka hesaplarının tüm bina sakinlerine her ay düzenli olarak gönderildiği, dijital aidat ödeme tablosuna sahip, bina ile ilgili tüm taleplerinizi 7/24 iletebileceğiniz, ihtiyacınız olan her bilgiyi cep telefonunuz üzerinden görüntüleyebileceğiniz bir sistem sunuyoruz.

Bizler “Blogger Ajans” markası ile 2015 yılından beri hizmet veren dijital pazarlama ve reklam ajansıyız. Kişilere ve markalara özel talepler doğrultusunda hizmet alanımızı her yıl genişletmeye devam ederek çalışmaya devam eden bir ekibiz. 2022 yılında ApartmanYonetmeligi.com ile birlikte profesyonel bina/site yönetiminiz hizmetlerimize ekleyerek bu yolculukta sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İkamet ettiğimiz 29 daire ve bir apartman görevlisi dairesine sahip apartmanın yöneticiliğini yaparak başladığımız bu yolda, bina sakinlerinin yıllara dayalı memnuniyeti ile birlikte özellikle İstanbul / Kadıköy / Suadiye bölgesinden başlayarak sistemimizden herkesin faydalanmasını arzu ettik.

 

Dijital dünya düzeninin olanaklarından faydalanarak her hizmetin anlaşılabilir ve şeffaf olmasını hedefledik.

Yöneticiliğimizden önce apartman sakinlerinin yaşayabileceği bir çok sorunu bizler de yaşadık ve bu doğrultuda neler yapabileceğimizi düşünerek hareket ettik.

Sizlere tüm bina sakinleri tarafından görüntülenebilen gelir, harcama ve uygulama işlemlerini dijital hale getirdik. Bu ay binamızda nereye para harcandı, ne yapıldı, ne talep edildi, ya da bina içinde yaşadığım kişisel sorunuma nasıl çözüm bulabilirim soruları için cep telefonunuz üzerinden istediğiniz her bilgiye kolayca erişim imkanı sağlayabileceğiniz bir sistem kurduk.

Tabi tüm bunları daire sakinlerine en uygun maliyetler ile sunmayı hedefleyerek bütçelerimizi de revize ettik.

Siz de oturduğunuz bina ile ilgili içinizin tamamen rahat olmasını arzu ediyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Size özel teklifimizi ve olanaklarımızı değerlendirin. Sonrasında ise her bina sakininin cep telefonu üzerinden kolayca görüntüleyebileceği, her bilgiye erişim sağlayabileceğiniz bir sistemin parçası olun.

Saygı ve sevgilerimizle.

Şimdi Teklif Alın!