SSS

Sıkça Sorulan Sorular

 • Apartman Yönetmeliği nedir ?

  Apartman Yönetmeliği her binanın yönetim kurulu tarafından “Kat Mülkiyeti Kanunu” na uygun olarak hazırlanmış yönetmeliktir. Bu yönetmelikteki kurallar yönetim kurulu tarafından bina sakinlerine sunularak oy birliği ile oluşturulur. Oluşturulan bu kurallar karar defterine işlendikten sonra geçerli hale gelir. Tüm bina sakinlerinin “Apartman Yönetmeliği” kullarına uymaları gerekmektedir.

 • Ödediğim aidatın nereye harcandığını görüntüleyebilir miyim ?

  Evet. Ödemiş olduğunuz aidat bedeli gelirler olarak her ay banka hesap hareketleri dosyasında görüntülenebilir. Banka hesap hareketleri aylık olarak e-posta adresini sisteme kayıt eden bina sakinlerine gönderilmektedir.

 • Aylık aidat ödeme tablosunu cep telefonum üzerinden görüntüleyebilir miyim ?

  Evet. Tüm bina sakinlerinin ödeme yapmış olduğu, sürekli güncellenen aylık aidat ödeme tablosunu cep telefonunuz üzerinden istediğiniz her an görüntüleyebilirsiniz.

 • Bina ile ilgili öneri ya da taleplerimi 7/24 iletebilir miyim ?

  Evet. Bina ile ilgili öneri, şikayet ya da taleplerinizi iletişim formu üzerinden 7/24 iletebilirsiniz. Talepleriniz için 24 saat içinde tarafınıza dönüş yapılarak size bilgi verilir.

 • Apartman toplantılarına internet üzerinden online katılabilir miyim ?

  Evet. Apartman ya da siteye ait toplantılara internet üzerinden görüntülü ve sesli olarak online katılım sağlayabilir. Alınacak kararlar ile ilgili olarak oy kullanabilirsiniz.

   

 • Apartman için yapılan masrafları aylık olarak görüntüleyebilir miyim ?

  Evet. Tüm bina sakinleri her ay kendilerine düzenli olarak gönderilen banka hesap hareketleri üzerinden apartmana ait masrafları inceleyebilirler.

 • İstediğim an Yönetici ile iletişime geçebilir miyim ?

  Evet. İletişim formumuz üzerinden haftanın her günü, günün her saatinde “Yönetici” ile iletişime geçebilirsiniz. Talebiniz 24 saat içinde değerlendirildikten sonra konu hakkında size bilgi verilir.

 • Gürültü yapan komşum hakkında ne yapabilirim?

  Kanunlar çerçevesinde rahatsız olduğunuz her konu hakkında “Yönetici” ile iletişime geçebilir, “Apartman Yönetmeliği” kuralları doğrultusunda yöneticinin konu hakkında size destek olmasını talep edebilirsiniz.